Arkas Holding ile Kariyer Etkinliği Düzenlendi

ARKAS Holding CIO su Mert Oruz ve İK yetkilileri, BİMAR Genel Müdür Yardımcıcı Harun Pabuscu ve farklı birimlerinden mühendis ekibi ile kariyer etkinliği gerçekleştirildi.

ARKAS bünyesinde yer alan kariyer olanakları, staj ve iş imkanları hakkında bilgilendirmeler alan öğrencilerimizle bir arada olduğumuz etkinlikte, Holding bünyesinde çalışan mezunlarımızla kariyer sohbetleri de yer aldı. Yetkililerle bire bir tanışma olanağı bulup sorularını yönelten, yeni teknolojik trendlerin ve uygulamaların konuşulduğu etkinliğimize katılarak bizlere değer katan sevgili öğrencilerimize teşekkür ederiz.

Etkinliğimizin gerçekleşmesindeki destekleri için; Rektör Yardımcımız Prof. Dr. Gamze Tanoğlu’na, TAM Direktörümüz Prof. Dr. Mehmet Polat’a, Rektör Danışmanımız Prof. Dr. İpek Akpınar’a, Kariyer Geliştirme Uygulama ve Araştırma Merkez Müdürümüz Dr. Öğr. Üyesi Burak Dindaroğlu’na, konuğumuz olan Teknopark Genel Müdürü Prof. Dr. Metin Tanoğluna, değerli ekip arkadaşlarımıza ve tüm İYTE birimlerine, katkıları için teşekkür ederiz.