Aspilsan Enerji Kariyer Gününü Gerçekleştirdik

Kariyer Ofisimiz ile Türk Silahlı Kuvvetleri Güçlendirme Vakfı iştiraki @aspilsanenerji iş birliği ile düzenlenen “ASPİLSAN ENERJİ KARİYER GÜNÜ” öğrencilerimizin katılımı ile gerçekleşti.

Aspilsan Enerji A.Ş’de Ar-Ge mühendisi olarak çalışan ve İYTE Makine Mühendisliği Bölümü 2019 doktora programı mezunumuz Dr. Can Sındıraç’ın da konuşmacı olduğu programda, firma tanıtımı, teknik sunum ve insan kaynakları bilgilendirmesi yer aldı.  Soru-cevap kısmının ardından firmanın insan kaynakları yetkilileri tarafından iş/staj mülakatları gerçekleştirildi.

11 Mart 2022 Cuma günü saat 13:00’da İYTE Gösteri Merkezi’nde gerçekleşen etkinlikğe, ilgili tüm bölümlerimizin öğrencileri katılarak hem mezunumuz olan, hem de Türkiye’nin ilk Lityum İyon Pil üreticisi Aspilsan Enerji’de AR_GE Uzmanı olarak çalışan Dr. Can Sındıraç’tan kariyer önerileri dinlediler.  Gün boyu Kütüphane Toplantı Odasında (zemin kat) gerçekleştirilen mülakata başvuran genç İYTE’liler mesleki ve kişisel gelişimlerine katkı sağlayan Kariyer günleri etkinliğimizden memnun ayrıldılar.

Aspilsan Enerji’ye, AR-GE Uzmanı Dr. Can Sındıraç’a, kıymetli İK Yöneticilerine ve tüm öğrencilerimize teşekkür ederiz.